TOMASZ MIESZKOWSKI 

psycholog, psychoterapeuta 

tel. 507 979 111

Jest absolwentem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończył 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Jest również absolwentem Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku INTRA. Ukończył 3 poziomowe szkolenie pracy z parami metodą terapii skoncentrowanej na emocjach (EFT-C) prowadzone przez certyfikowanego nauczyciela tej metody w Ośrodku Intra.

Od 2006 roku zajmuje się świadczeniem pomocy psychologicznej osobom dorosłym. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz terapię par. Pracuje w podejściu humanistycznym, doświadczeniowym. Szczególnie bliskie jest mu podejście terapii skoncentrowanej na osobie Carla Rogersa. Korzysta też z podejścia skoncentrowanego na emocjach (EFT). Pomaga osobom, które przeżywają trudności w ważnych dla siebie relacjach, które czują się zagubione i utraciły poczucie sensu i celu w życiu. Posiada również kilkuletnie doświadczenie pracy z osobami doświadczającymi przemocy.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Doświadczeniowej i Edukacji Społecznej Stowarzyszenie INTRA. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP. Prowadzi psychoterapię również w języku angielskim.

W Ośrodku Psychoterapii Humanistycznej prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię również w języku angielskim. Pomaga osobom, które cierpią z powodu: doświadczania przemocy, depresji, kryzysu życiowego, lęku, trudności w ważnych dla siebie relacjach.

Scroll to Top